AKTUALNOŚCI
Angie returns a shot against Alize Cornet // Getty Images
Luksemburg: Angie przegrywa pierwszy mecz
Paź 18, 2017

Najwyżej rozstawiona w turnieju NL BNP Paribas Luxembourg Open Angelique przegrała już w swoim pierwszym meczu, i to w dwóch setach. Jej pogromczynią okazała się Monica Puig, która wygrała spotkanie 6-3 6-4 w godzinę i 28 minut.

Angie miała swoje okazje na początku pierwszej partii – w pierwszym i drugim gemie serwisowym rywalki zmarnowała po dwie piłki na przełamanie. Z kolei Puig wykorzystała jedyną okazję na przełamanie w secie i nie oddała prowadzenia do końca.

Na początku drugiego seta Puig objęła prowadzenie jako pierwsza przełamując serwis Angie. Angelique niestety zmarnowała, podobnie jak w pierwszej partii, cztery break pointy w ciągu seta, a tym samym szanse na wyrównanie i uratowanie całego meczu. W rezultacie Puig zagra w kolejnej rundzie tej imprezy.