AKTUALNOŚCI
AngieSydney
Angie pokonuje obrończynię tytułu
Mar 12, 2018

Angelique pokonała obrończynię tytułu Jelenę Wiesninę 7-5 6-2 w 3. rundzie turnieju BNP Paribas Open w Indian Wells. Spotkanie trwało godzinę i 39 minut.

Angie wygrała pierwsze cztery gemy meczu w doskonałym stylu, ale kolejne pięć padło łupem Wiesniny. Rosjanka serwowała nawet na seta przy stanie 5-4. Na szczęście Angelique wróciła do gry wygrywając kolejen trzy gemy i obejmując prowadzenie w meczu.

Drugi set był już dużo mniej wymagający dla Angie, która wygrała pierwsze trzy gemy seta oraz trzy z ostatnich czterech w meczu.

„Koncentruję się na każdym pojedynczym meczu. Od samego początku jak tylko tu przyjechałam, staram się grać jak najlepiej na treningach oraz pokazywać mój najlepszy tenis w czasie meczów,” powiedziała Angie po meczu.

W kolejnej rundzie Angie zagra z Caroline Garcia z Francji. Obie grały już ze sobą pięć razy – trzy razy wygrywała Angelique.