AKTUALNOŚCI
Source: Julian Finney/Getty Images Europe
Rzym: Angie eliminuje Begu w 2. rundzie
Maj 16, 2018

Angelique wywalczyła dzisiaj prawo do gry w trzeciej rundzie turnieju Internazionali BNL d’Italia w Rzymie. Angie poradziła sobie dzisiaj z będącą w świetnej dyspozycji Rumunką Irina Camelią Begu, którą pokonała w trzech setach, 3-6 7-5 7-5.

Angie niezbyt dobrze rozpoczęła spotkanie. W pierwszym secie miała problemy ze znalezieniem właściwego rytmu. Na szczęście po zaciętej walce w drugiej i trzeciej partii to Angelique wyszła zwycięsko z tego pojedynku, przełamując rywalkę w kluczowych momentach.

Wybrane statystyki: asy (1-6), podwójne błędy (4-2), suma wygranych punktów (104-107).

W kolejnej rundzie Angie zagra z Marią Sakkari z Grecji, która sensacyjnie pokonała turniejową ‚szóstkę’ Karolinę Pliskową.