AKTUALNOŚCI
MADRID, SPAIN - MAY 05:  Angelique Kerber of Germany serves to Lesia Tsurenko of Ukraine during day two of the Mutua Madrid Open at La Caja Magica on May 05, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Julian Finney/Getty Images)
Cincinnati: Nieudany początek Angie
Sie 13, 2019

Angelique niestety nie awansowała do drugiej rundy turnieju Western & Southern Open w Cincinnati. Angie uległa w pierwszej rundzie Estonce Anett Kontaveit 6-7(7), 2-6.

Pierwszy set był bardzo zacięty. W decydującym o jego losach tie-breaku, Angie prowadziła już 5-3, potem wywalczyła piłkę setową przy stanie 6-5, by ostatecznie przegrać do 7.

Druga partia została zdominowana przez Estonkę, która od początku seta wygrała 9 punktów pod rząd przy własnym podaniu. W efekcie, wyszła na prowadzenie 4-0 i do końca nie oddała już prowadzenia.

W kolejnej rundzie zagra z Polką Igą Świątek.