AKTUALNOŚCI
MADRID, SPAIN - MAY 05:  Angelique Kerber of Germany in action against Lesia Tsurenko of Ukraine during day two of the Mutua Madrid Open at La Caja Magica on May 05, 2019 in Madrid, Spain. (Photo by Julian Finney/Getty Images)
RG: Angie nie zagra w 2. rundzie
Wrz 28, 2020

Rozstawiona z ‚osiemnastką’ Angelique zakończyła swój udział w tegorocznym Roland Garros już na pierwszej rundzie. Angie uległa w poniedziałkowym pojedynku 19-letniej Słowence Kai Juvan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-3 6-3 i trwało godzinę i 7 minut.

Od stanu po 3 w pierwszym secie, Juvan zaliczyła fantastyczną serię sześciu wygranych gemów z rzędu – seria, która przesądziła o losach tego pojedynku. Angie próbowała wprawdzie odrobić stratę 0-3 w drugim secie, ale niestety nie dopisało jej szczęście.

Juvan zagra w drugiej rundzie z Arantxą Rus albo Clarą Burel. Dla Angie porażka w dzisiejszym meczu oznacza czwartą przegraną w pierwszej rundzie French Open w ostatnich pięciu edycjach.