AKTUALNOŚCI
Angelique Kerber of Germany during practice before the start of the 2020 Roland Garros Grand Slam tennis tournament
Dubaj: 3-setowy mecz z Garcią
Mar 08, 2021

Angelique przegrała dzisiaj mecz pierwszej rundy turnieju Dubai Duty Free Tennis Championships z Francuzką Caroline Garcia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-3, 2-6, 4-6. Garcia wygrała dopiero trzeci raz z dziewięciu prób w bezpośrednich spotkaniach z Angelique.

Mecz obfitował w błędy. Angie popełniła aż 38 niewymuszonych błędów oraz 10 podwójnych błędów. Francuzka miała podobne statystyki w pierwszym secie, w którym popełniła 16 niewymuszonych błędów.

Angie prowadziła już 4-1 w trzecim secie, jednak przegrała 5 gemów z rzędu i tym samym odpadła z turnieju. Jest to czwarta porażka Angie w siedmiu spotkaniach w tym sezonie.