AKTUALNOŚCI
AngieBNP2021
Indian Wells: Angie pokonuje Kasatkinę
paź 11, 2021

Angelique jest już w 4. rundzie turnieju BNP Paribas Open w Indian Wells! Angie pokonała dzisiaj Rosjankę Darię Kasatkinę po 3-setowym pojedynku, 6-2, 1-6, 6-4. Spotkanie trwało godzinę i 47 minut.

Pierwsze dwa sety były jednostronne, pierwszy zdominowała Angie, drugi Kasatkina. Losy całego meczu sprowadziły się do trzeciego seta, który był prawdziwym festiwalem przełamań – w pierwszych czterech gemach doszło do aż czterech przełamań. Decydujący moment nadszedł przy stanie po 3, kiedy to Angelique zdobyła break’a i nie oddała już prowadzenia do końca meczu.

„Nigdy nie jest łatwo grać z Darią, a grałam już z nią wiele razy. Dzisiejszy mecz to prawdziwy rollercoaster; najważniejsze, że udało się wygrać”, powiedziała Angie po meczu.

W kolejnym meczu rywalką Angie będzie albo Tamara Zidansek albo Ajla Tomljanovic.